Podmienky používania

  1. Prevádzkovateľ stránky www.biznistv.sk, ďalej len prevádzkovateľ, nie je zodpovedný za obsah zobrazený vo videách, ktoré sú na stránke www.biznistv.sk zobrazené.
  2. Všetky videá sú umiestnené na externých serveroch ako youtube.com alebo vimeo.com a ďalších, ktoré umožňujú bezplatné embedovanie videí na webovú stránku.
  3. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za psychickú újmu, alebo inú újmu spôsobenú návštevníkom stránky pri pozeraní videí.
  4. Prevádzkovateľ sa zaväzuje odstrániť video, ak sa preukáže, že držiteľ autorských práv žiada odstránenie. Pokiaľ sa nepreukážu autorské práva k danému videu, prevádzkovateľ si vyhradzuje právo toto video neodstrániť.
  5. Nepoznáme Váš dôvod žiadosti o výmaz, nakoľko sa vám započítavajú vzhliadnutia za video a samozrejme aj zobrazujú reklamy v prípade, že je Váš kanál monetizovaný. Ak chcete globálne zakázať embedovanie môžete tak učiniť TU pre youtube alebo pre vimeo tu.
  6. Upozorňujeme užívateľov, že neakceptujeme komentáre obsahujúce vulgarizmy, rasové a iné formy diskriminácie a neznášanlivosti. Vyhradzujeme si právo vymazať akýkoľvek komentár, ktorý bude porušovať zákony alebo bude vyhodnotený ako nevhodný.
  7. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo doplňovať alebo pozmeniť podmienky a práva používania stránky www.biznistv.sk.